!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Курортный город запорожской области требует решения коммунальных проблем

        До курортного міста з робочим візитом завітав очільник Запорізького регіону Віталій Туринок. Бердянський колектор – майже рік тому тут сталася аварія, яка призвела до обвалу майже всієї конструкції. Його встановили ще у 2002 році, проте тоді на якості м’яко кажучи зекономили, і тепер заміна несправного коштуватиме близько 30 мільйонів гривень. На виїзній нараді голова облдержадміністрації Віталій Туринок разом з представниками місцевої влади розглянули проект колектору. Віталій Туринок підкреслює – відповідні органи вже ведуть розслідування щодо неякісного будівництва колектору, а область не залишиться осторонь проблем Бердянську, фінансування шукатимуть спільними силами. Ремонт колектора за планом має тривати рік.

       Ще одним з «гарячим» питанням є опалення – Віталій Туринок відвідав котельню №8, на реконструкцію якої витратили майже 7 мільйонів гривень. Роботи вже на завершальному етапі, і скоро тепло буде в усіх домівках бердянців. Всього у Бердянську 23 котельні, всі готові до роботи. Ще одним важливим не лише для Бердянська, а й усієї області об’єктом є Бердянський торгівельний порт. Наразі єдині «морські ворота» області - збиткове підприємство.Віталій Туринок підкреслив – питання відновлення повноцінної роботи порту є критичним, і він доповідатиме про ситуацію Уряду та Президенту. Також очільник області перевірив якість робіт з берегоукріплення, яке виконують за бюджетний кошт. Віталій Туринок підкреслює - це та інші питання він триматиме на особистому контролі, особливу увагу приділять цільовому використанню бюджетних коштів.

04.11.2019


Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31