!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запорожье социальные работники посетили дом реабилитации бездомных

        У Запорізькій області та зокрема у Запоріжжі досить болючою залишається проблема людей без постійного місця проживання. Багато запоріжців потрапляють у складні життєві обставини та страждають від алко- та наркозалежності. Здається, що вони нікому не потрібні, але це не так. Олександр Картелян знає як це, опинитися у такій ситуації. Після власної реабілітації він вирішив змінити своє життя і організував декілька Християнських домів милосердя. Наразі Олександр орендує 2 будинки, у яких перебуває 33 людини. Соціальний патруль завітав сюди для того, аби запропонувати наявні соціальні послуги потребуючим громадянам , і таким чином захистити їх права та покращити їх рівень життя. Планується, що восени цього року соціальний патруль Запоріжжя за узгодженим графіком виїде до місць харчування бездомних людей та до реабцентрів, прийме та обробить адресні прохання допомоги. Для відновлення паспорту на людину розрахована допомога у сумі 300 гривень, хоча вартість айді-паспорту наразі становить 345 гривень.

      У минулому році соціальну допомогу отримало 59 чоловік, а від початку цього року послугу представництва інтересів отримала 21 людина. Керівник Християнського дому милосердя Олександр Картелян також має плани на майбутнє. Він хоче облаштувати ще декілька будинків адаптації, щоб реабілітовані мешканці вже самі працювали і забезпечували свою життєдіяльність. Соціальні працівники у свою чергу наголошують, що вони завжди готові допомогти, проконсультувати і скерувати людей у правильному напрямку.

09.10.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29