!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запорожье назревает мусорный коллапс

      У компанії «Вельтум Запоріжжя» в черговий раз поскаржилися на місцевих мешканців, які псують сміттєві баки. Які антивандальні заходи планують впровадити, аби сміттєві контейнери залишались цілими? Щоб менше втрачати контейнерів через підпали, компанія зобов’язалася замінити пластикові на оцинковані. У липні минулого року був підписаний меморандум з виконкомом міської ради, а у вересні схвалили інвестиційну програму. Згідно з ними до кінця дві тисячі вісімнадцятого Вельтум мав закупити тисячу нових контейнерів. Але цього не сталося.  

      Замість вісімнадцяти гривень шістдесяти копійок тепер запоріжці сплачуватимуть за вивезення твердих побутових відходів вісімнадцять двадцять вісім. Тим часом у «Вельтумі» написали листа до мерії, яким підприємство гарантує, що до тридцятого листопада контейнери будуть придбані. В іншому випадку тариф на вивіз сміття знову буде переглянутий в бік зниження. А поки чекають на придбання анти вандальних контейнерів, вирішили ремонтувати зіпсовані пластикові, для цього навіть придбали машину для мобільної бригади. «Запоріжжі Вельтум» обслуговує п’ять тисяч контейнерів. Тому робота однієї мобільної бригади на таку кількість поки що не виглядає ефективним заходом. Натомість замість такої машини можна було придбати півсотні нових контейнерів і скоротити нестачу.

30.09.2019 

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31