!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Перед началом отопительного сезона в городе Запорожской области сложилась критическая ситуация

      В Запорізькій облдержадміністрації провели нараду спільно з міським головою Енергодару – у місті склалася вкрай складна ситуація з гарячою водою та електрикою. 10 років чекали, а тепер жаліються. В Енергодарі катастрофічна ситуація з боргами населення комунальним підприємствам теплокомуненерго. Проблема ускладнюється тим, що не за горами опалювальний сезон, який також опинився під загрозою. Сьогодні мешканці винні за послугу "управління будинком", водо- та теплопостачання більше 60 мільйонів гривень. Заборгованості накопичились через те, що роками влада міста Енергодара не приводила тарифи на комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. А тепер споживачі обурені різким зростанням тарифів в шість разів і не хочуть платити такі суми. Це – одна з багатьох проблем, яку необхідно вирішити в короткий термін, наголошує новопризначений голова облдержадміністрації Віталій Туринок. Та не тільки с бюджетом є питання. Болючіше - відключення понад 150 ліфтів у місті, і періодичні відключення гарячого водопостачання. І тепла в оселях може не бути вчасно, адже в Енергодарі встигли підготувати лише 30 відсотків житлового фонду при планових показниках по Україні в 80 відсотків. Віталій Туринок наголосив - проблеми Енергодару мають бути вирішені у найближчий час.

 

 

10.09.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31