!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запорізька громада веде пошук охочих безкоштовно провести ремонт дороги

     А ось у Якимівці пішли далі, і зруйновану дорогу хочуть відремонтувати, проте у дуже цікавий спосіб. Хочеш щось зробити добре – зроби це сам. Напевне, саме таким принципом керується влада в ОТГ, яка шукає волонтерів, аби помістити асфальт за «спасибі». Стан дороги обласного значення «Якимівка – Володимирівка – Олександрівка» шокує. Відео в інтернет виклали місцеві наприкінці липня, ще й Президента покликали подивитись на це непорозуміння.

    Дороги – після ремонту,та побачене більше схоже на жарт. Аби виправдати таку ситуацію, в ОТГ кажуть, грошей на капітальний ремонт немає. Дані роботи виконуються за рахунок власних коштів місцевим підприємством, виробнича база якого знаходиться на прилеглій території, зазначають на сайті ОТГ. Місцевий підприємець згодився допомогти технікою та сумішами, аби залити найбільші ями. Та попри це, ремонтувати дороги нікому – тож на офіційному сайті написали оголошення наступного змісту: "Звертаємось до всіх небайдужих мешканців приєднатися до благодійної акції та надати посильну допомогу у цій важливій справі. Матеріали та знаряддя праці є. Не вистачає робочих рук. Допоки звернення депутатів Якимівської селищної ради буде розглянуто компетентними органами у нас є можливість хай не стовідсотково, але суттєво покращити стан вказаної дороги."

Фактично шукають волонтерів, готових махати лопатами у вільний час за спасибі. Втім таких немає навіть серед самих чиновників, що вигадали це оголошення.

фото з сайту Якимівська ОТГ

 

05.09.2019

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31