!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі поступово впроваджують зелену енергетику

        Із фанфарами та урочистостями у Запоріжжі відкрили..душ. досить незвичайне свято пов’язане із розвитком альтернативної енергетики у місті. Студенти на лінійці, проте вже не День Знань. І якщо придивитись можна побачити незвичний для подібних свят атрибут – яскраву зелену стрічку, яку тримають дівчата біля входу до гуртожитку Електротехнічного коледжу, який нещодавно став частиною ЗНТУ. Як виявляється, кожен з мешканців цієї будівлі має свою слабкість – гарячу воду, якої тут майже ніколи не буває. Зараз же тут урочисто відкривають душі, у яких буде ця сама вода, тож для молоді це дійсно свято.

        Допомогти студентам вирішив Глобальний екологічний фонд за підтримки Програми Розвитку ООН. Це пояснює і колір стрічки – він зелений, а не звичний червоний. Віднині воду у гуртожитку буде гріти сонце. Тут встановили спеціальний колектор для води, який працюватиме на сонячній батареї. Усе, заради того, аби стати ближче до чистої екологічної енергії. Такі нововведення можна вважати першим, проте вагомим кроком. Студенти починають поступово розуміти важливість таких змін, і цілковито підтримують такі починання. Цікаво й те, що сам колектор був виготовлений у Запоріжжі. Місто поступово приєднується до екологічних програм та вчиться зберігати природні ресурси. Студенти ж особливо щасливі, їх вода буде не просто теплою, а нагрітою самим сонцем.

05.09.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31