!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запоріжжя лідирує за кількістю онкологічних захворювань

      Онкологічні захворювання є болючим питанням як для України, так і для Запоріжжя зокрема. Ми звернулися до обласного онкодиспансеру, щоб дізнатися, яка ситуація з раковими хворобами в нашому місті, хто входить в групу ризику і чому. В Запорізькому онкологічному диспансері доволі людно – і не дивно, адже тут на обліку стоїть приблизно 49 тисяч хворих. Вражаюча кількість. Головний лікар закладу зітхає – ця цифра доволі велика, навіть зважаючи на те, що в місті живе приблизно 800 тисяч осіб. Він розповів, що саме онкологічні захворювання наразі знаходяться на другому місці в світі за смертністю та захворюваністю, і ця тенденція, на жаль, росте. Основними причинами зростання кількості хворих є недостатня обізнаність громадян та не бажання проводити обстеження. Зазвичай хронічна втома, різка зміна ваги, пітливість не викликає у людини паніки і за принципом "і так пройде" хворий втрачає дорогоцінний час, аж до появи більш серйозних симптомів.

     На першому місті з захворюваності – пухлини шлунку та кишківника, на другому – рак легенів, далі йдуть захворювання молочних залоз та матки у жінок і рак простати у чоловіків. Рак легенів часто пов’язують з якістю повітря у Запоріжжі, проте лікарі зауважують, що це не найголовніший фактор появи такої хвороби – значно більшу шкоду завдає паління. Експерт Міністерства Охорони Здоров’я Олексій Ковальов розповів нам: з усіх міст України у Запоріжжі найгірша ситуація з онкологічними захворюваннями.  До того ж, як підкреслив експерт, рак у окремої людини розвивається індивідуально, і лікування також має бути персональним. Проте для того, щоб лікування було своєчасним, необхідно вчасно проходити медичні огляди та звертатися до лікаря, вкотре наголошують медики.

05.09.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31