!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі і області школи відмовляються приймати дітей без щеплень

      В Запоріжжі та області у багатьох батьків виникла проблема з освітою власних дітей – через відсутність щеплення. Обурені батьки сьогодні долучилися до спільної наради з Департаментом охорони здоров’я та департаментом освіти. Питання – вкрай болюче, незважаючи на відсутність відповідних повноважень, дітей не беруть в школу без довідки про щеплення. Директор Департаменту освіти і науки Запорізької області наголошує: немає законної норми, згідно з якою батьки зобов’язані надавати навчальному закладу такий документ.

      Багато родин роками судяться з навчальними закладами через щеплення, а від цього страждають діти, які не можуть потрапити до школи. Ось що необхідно зробити, якщо дитину відмовляються зараховувати до школи. Тобто, подібними випадками напряму займатиметься орган управління освіти. Дійсно, всі діти мають право на освіту, проте це не означає, що вакцинувати їх не обов’язково – масова відмова від щеплень може призвести до нових епідемій, наприклад, кору. У багатьох батьків, які відмовляються від вакцинації, є на це вагомі причини, зокрема проблеми зі здоров’ям в минулому, які вони пов’язують саме з такою профілактикою . Проте в наш час це можна зробити безпечно: існують нові, більш сучасні вакцини, можна замовити свій препарат, якщо не довіряєте стандартним, є можливість проводити вакцинацію в стаціонарі, під наглядом лікаря.

03.09.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29