!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Як у Запоріжжі працюють зі зверненнями громадян

     Пару місяців залишається до старту опалювального сезону в Запоріжжі, а до 25 вересня усі будинки повинні бути належним чином готові до цього. З настанням дощів і холодів традиційно збільшується кількість звернень містян до контакт-центру 15-80. Від кількох сотень до кількох тисяч дзвінків на день. Кількість залежить від пори року, аварійних відключень певних послуг та інших факторів. І все це на сорок працівників, двадцять п’ять з яких – оператори. Саме з дзвінка починається процес вирішення комунальних проблем запоріжців. Не кожен дзвінок завершується реєстрацією звернення. Іноді сам оператор контакт-центру може надати консультацію. Та якщо все ж таки заявку слід оформити, вона передається виконавцю – районній адміністрації або відповідному комунальному підприємству, в залежності від причини проблеми. Щоправда, не всі розуміють, що цей виконавець є, і це не контакт-центр. Виконавець повинен внести коментар щодо заявки, яким інформує про поточний стан робіт. Виконавець має відзвітуватися про роботу і передати заявку на закриття. Воно відбувається лише після того, як заявник підтвердить, що роботи виконані якісно і в повному обсязі. Для цього з ним зв’язується контрольний відділ контакт-центру.

       Якщо заявник не задоволений звернення отримує статус повтор і за справу знову береться виконавець. Заявку можна зробити і в онлайн режимі. В системі вже зареєструвалися близько двадцяти тисяч запоріжців. Для них є бонус – якщо за адресою проводяться якісь роботи, незалежно від того було звернення чи ні, контакт-центр повідомляє що саме діється і скільки це триватиме. А на гарячий період опалювального сезону центр збільшує штат.  У звичайному режимі тут працюють сорок осіб, двадцять чотири з них оператори.

03.09.2019

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29