!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Сесія Запорізької облради пройшла зі скандалом

        Тридцята позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання. Друге пленарне засідання. Запуск з третьої спроби, депутатсько-прокурорський скандал, і не ухвалені рішення. За відсутності голови облради Григорія Самардака, який перебував у Києві на засіданні Верховної Ради, вів сесію його заступник Єгор Семенков. Небагатою була зала і на інших депутатів. Перші дві спроби показали недостачу кворуму. І лише після того, як головуючий провів бесіду з головами фракцій, нарешті зареєструвалися сорок п’ять з вісімдесяти чотирьох обранців.  А далі був скандал. Прокурор області заочно оголосив підозру депутату Ярославу Гришину у справі щодо смертельного ДТП влітку минулого року. Що викликало бурну реакцію з боку одного з депутатів міської ради, який за не дивним збігом обставин представляю ту ж саму фракцію. Він почав кричати спочатку із зали, потім з трибуни, вгамувати його не змогли ні зауваження Семенкова, ні поліція. До схочу виступивши, він все ж таки поступився трибуною прокурору.

      Прокурор, у свою чергу, порадував тим, що область вперше за останні роки випала з п’ятірки лідерів за кількістю злочинів на десять тисяч населення. А також процентами. За перше півріччя дві тисячі дев’ятнадцятого злочинів проти життя і здоров’я стало менше на десять, а проти власності на двадцять вісім відсотків. Далі депутати взялися за розгляд усіх двох питань порядку денного. Обидва стосувалися затвердження представників облради до конкурсної комісії на обрання посади керівників медичного і освітнього закладів. За обома питаннями рішення не прийнято. Також заступник голови ради звернувся до депутатів з проханням бути відповідальними. Адже у порядку денному наступної вересневої сесії буде понад півтори сотні важливих для життя і розвитку області питань.

29.08.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31