!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запорізьких резервістів нагородили путівками на відпочинок

       Запорізькі резервісти продовжать свою службу на морі, проте у якості відпочивальників. Десяток родин, які брали активну участь у житті міста, отримали неочікувану нагороду – путівки до моря та відпочинок «все включено». На цілий тиждень батьки з дітьми поїдуть до Приморська. Єдиний стрілецький день, який відбувся у Запоріжжі у липні цього літа мав на меті відточити якості запорізьких резервістів для майбутніх подвигів. Усі двісті військово зобов'язаних склали «на відмінно» запропоновані смуги перешкод, саперні тести, та вміло користувалися зброєю. Так, запоріжанка Людмила з дітьми вирушає до Приморська. І заслужила вона це власними силами, адже окрім основної роботи у дитячому будинку має звання старшого солдата.

      Єдиний стрілецький день проводять щоквартально, на полігоні «Близнюки». Резервісти охоче приїжджають зі всієї області, аби навчитись новому – постріляти з «Максима», «Калашникова», чи покидати гранати. Усе, заради рідної країни. Сама ж країна і рідне місто вдячні воїнам, які не шкодуючи сил та часу беруться до зброї. І кожен сподівається – що ці навички не знадобляться у реальному житті.

28.08.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31