!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запоріжжя і область не зовсім готові до навчального року

       Наскільки навчальні заклади Запоріжжя та області готові до навчального року, скільки першокласників сядуть за шкільні парти у та чому в області закривають школи – далі.  Початок навчання: найбільш актуальними питаннями як і завжди є здійснення реформ в освітній сфері, зміни в навчальній програмі та забезпечення учнів усім необхідним. Загалом до запорізьких шкіл в цьому році підуть сто сімдесят тисяч дітей, з них понад сімнадцять тисяч - у перший клас. І серед проблем, які виділяють в облдержадміністрації - низький рівень вступу до закладів професійної освіти. Також педагогів хвилюють не повністю укомплектовані навчальні заклади – у деяких громадах і в Запоріжжі гроші, виділені на закупівлю меблів та обладнання, освоїли лише частково.

       Закрили 6 шкіл – через недостатню кількість дітей, менше сорока у кожній. Їх перевели до інших закладів і мають возити за бюджетний кошт. Є також зміни в навчальному плані для наймолодших: зокрема, на школярів чекає нова дисципліна – Фінансова грамотність. Діти мають навчитися використовувати свої навички на практиці. Предмет Фізична культура також сильно зміниться. Офіційно, початок навчального року 2 вересня. Проте коли проводити свято першого дзвоника кожна школа вирішить самостійно.

27.08.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31