!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Відомий письменник розповість про Запоріжжя

        Якщо вам сумно гуляти одному, то більше можете не перейматись. Київські інтернет-розробники створили мобільний додаток «Touristl», де віртуальний гід у образі Миколи Гоголя розповідає про визначні місця, зокрема і Запоріжжя. Зустріч із Миколою Гоголем просто посеред вулиці. Для цього достатньо завантажити мобільний додаток «Touristl», відкрити та обрати на мапі об’єкт про історію якого є бажання дізнатися. Він працює у режимі доповненої реальності. Ви маєте лише обрати місце і знаменитий письменник розповість вам про нього.

     Віртуальний гід може також підказати дорогу до об’єктів, які вас цікавлять, а також покрасуватися з вами на селфі. Додаток безкоштовний і доступний всім і всюди. Сьогодні Турістл вже спробували понад сто людей. Поки що інформація є про цікаві місця у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі та Запоріжжі. У найближчий час розробники планують додати ще Мелітополь. Крім того Гоголь може розповісти про деякі місця Лондона, Парижа і Сполучених Штатів. У нашому місті ви можете дізнатись від гіда про сорок об’єктів. Щоправда, на сьогоднішній день віртуальний гід лише один і він має деякі проблеми із наголосами. Розробники у найближчий час планують додати ще декілька персонажів та усунути недоліки. І чекають від користувачів відгуків та пропозицій щодо покращень.

27.08.2019 


Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31