!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запоріжжя готується до опалювального сезону

     Готуй сани влітку. І з підготовкою до опалювального сезону теж не барися. Щоб запорізькі будинки вчасно і без проблем отримали тепло, необхідні роботи проводяться ще з квітня. Повністю замінити всі комунікації протягом найближчих кількох років. Таку мету поставила перед собою керуюча компанія "МРІЯ". Адже без цього неможлива нормальна і стабільна експлуатація будинку. У тому числі мова йде і про систему опалення.  

     Ще з квітня почали проводити огляд і заміну запірної арматури, вентилів, засувок та інші необхідні роботи.  Проводиться заповнення систем центрального опалення. Після подання робочого тиску, разом з представниками концерну Міські теплові мережі вона обстежується, підписується акт про готовність будинку до осінньо-зимового періоду. До 25 вересня усі будинки мають бути готовими до початку опалювального сезону. На сьогодні понад п'ятнадцять відсотків з тих, що обслуговує керуюча компанія , отримали відповідні акти. І там планують, як і торік, знову бути першими у місті із запуску тепла.

27.08.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31