!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі встановлюють камери спостереження

    Система «Безпечне місто» продовжує розширюватися – цього разу нові камери встановили в Хортицькому районі. Система, покликана допомагати правоохоронцям оперативніше та ефективніше викривати злочини впроваджується у Запоріжжі вже протягом трьох років. Минулого тижня встановили три камери, тепер тут, на Нікопольському повороті, встановлюють ще шість. Доступність камер он лайн дозволить запоріжцям самостійно відслідковувати, наприклад, ситуацію на дорогах та на власній вулиці. Минулого року в майже всіх районах міста встановили 211 камер системи «Безпечне місто», у поточному році встановлюють ще 20 – 10 у Шевченківському районі і ще стільки ж у Хортицькому.

      За три роки витратили трохи більше ніж 100 мільйонів гривень – за ці гроші камери купляють і встановлюють, обслуговують центр обробки даних та закупляють технічні засоби для основних користувачів відео-спостереженням – правоохоронців. У перспективі проект «Безпечне місто» має на меті розширити мережу настільки, щоб вона покривала все Запоріжжя. Також за словами директора КП «Центр управління комунікаційними технологіями» планується встановлення відео спостереження за запорізькими школами – задля безпеки учнів та вчителів.

20.08.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31