!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запорізькі рятувальники прочитали лекцію про вибухонебезпечні предмети

     Запорізькі рятувальники продовжують просвітницьку діяльність. Нещодавно вони завітали до табору «Вогник» і розповіли дітям про правила поводження із вибухонебезпечними предметами. Іграшки, жіночі сумочки чи навіть пакет з-під молока. Усі ці предмети можна вважати небезпечними, якщо вони знаходяться у невідповідному місці. Запорізькі рятувальники приїхали до дитячого наметового табору «Вогник» розповісти, як поводитися у разі виявлення підозрілих речей.

      Рятувальники розповіли дітям не тільки про особливості поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а й про їхню класифікацію та знешкодження. Крім того, рятувальники нагадали підліткам елементарні правила безпечної поведінки під час відпочинку, дії у разі виникнення пожежі. Кожна дитина мала змогу власноруч ліквідовувати загоряння за допомогою вогнегасника. Ці правила діти багато разів чули в школі, але говорять, що на природі у таборі, вони запам'ятовуються набагато краще. Рятувальники сподіваються, що отримані знання допоможуть дітям у разі виникнення екстреної ситуації.

16.08.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31