!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі обговорили проблеми місцевої демократії

    Реформа децентралізації означає не тільки об’єднання територій, але і активне залучення людей до вирішення долі громади. Для обговорення механізмів посилення впливу населення на рішення влади створили дискусійну плафторму.

     Запорізька область серед лідерів в Україні за кількістю створених ОТГ, і фактично це має сприяти розвитку місцевої демократії. Саме це слово означає «влада народу». От тільки мешканці громад не завжди розуміють, що вони повинні брати безпосередню участь у суспільно-політичному житті. Фахівці наголошують - розвиток демократії можливий лише тоді, коли люди почнуть контролювати ухвалення владою рішень. Та в більшості випадків люди сприймають громадські слухання як «перформанс», і приходять туди покричати. За словами ж експертів - оптимізації роботи влади в ОТГ має сприяти створення сільських комітетів. Вони повинні складатися з активних, небайдужих громадян. Реформа децентралізації не повинна впроваджуватися тільки «на папері», а влада і громадяни самі мають робити кроки до покращення свого життя.

16.08.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31