!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запорізькі керуючі компанії погано реагують на заявки мешканців міста

      Міський голова Запоріжжя невдоволений керуючими компаніями. Про це Володимир Буряк заявив під час підбиття підсумків роботи контакт-центру 15-80 за перше півріччя дві тисячі дев’ятнадцятого. Контакт-центр, створений три роки тому на базі служби 15-80. Там приймають заявки від запоріжців на проведення тих чи інших робіт, у тому числі аварійних і ремонтних. Центр працює за спеціальним регламентом. Ним визначається взаємодія з профільними службами і контроль виконання заявок.

      Власне на керуючу компанію «Мрія» припадає шість відсотків заявок, а на «Місто для людей» і «Запоріжремсервіс» по сімнадцять. І саме останні дві - серед лідерів за кількістю скарг, а співвідношення з подяками взагалі провальне. Навіть з урахуванням того, що люди в принципі не звикли дякувати навіть за вчасну і якісну роботи, сприймаючи це як належне, і в цьому маючи рацію. Вісімнадцять подяк проти чотирьохсот двадцяти шести у міста для людей і сорок проти близько п’ятиста у «Запоріжремсервіса». При чому директор останнього похизувався тим, що керуюча компанія, яку він очолює, має найбільшу кількість подяк серед інших. А щодо скарг… То він сам поскаржився на старий житловий фонд. Який, мабуть, і винен у поганому обслуговуванні з боку комунального підприємства.  У підсумку міський голова наголосив, що їхнє головне завдання – надання якісних послуг, а лише потім отримання прибутку. І доручив за тиждень надати детальні пропозиції про покращення роботи.

15.08.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31