!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Як шахраї в Запоріжжі наживаються на ОСББ

      Створивши ОСББ, варто бути готовими до вирішення багатьох проблем, і, як виявляється, до шахрайства. Адже гроші співмешканців є «ласим шматком» для аферистів. Як розпізнати зловмисників, які випадки трапляються найчастіше та як від цього захиститися спеціалісти розповідали під час круглого столу. Кілька років тому у нашому місті почали створюватися ОСББ, а разом із тим «активізувався» новий вид шахраїв-управлінців. Багатьом запоріжцям вже довелося стикнутися з недобросовісними керівниками об’єднань, які не звітують про свою роботу, не показують документів, а гроші людей кладуть собі в кишеню. До того ж, іноді головами об’єднання і взагалі стають ті, хто не має до будинку жодного відношення.Таке шахрайство трохи нагадує уривок з дитячої казочки «Буратіно», де йдеться про магічне дерево, на якому ростимуть гроші, якщо закопати кілька монет. Приблизно так недобросовісні управлінці обіцяють якісні послуги за малі кошти.

     До того ж виникають афери і з реєстрацією ОСББ, а люди можуть взагалі не знати що воно створене. Схема такого шахрайства проста – злочинці підроблюють підписи, якими люди начебто підтверджують згоду на створення об’єднання і несуть їх до реєстратора. А в нього немає можливості перевірити достовірність. Такі афери справжні, а не фальшиві управлінці, пропонують вирішувати за допомогою вдосконалення законодавства.Всі питання стосовно ОСББ мають вирішуватися виключно на загальних зборах, кажуть юристи. Але ними, зборами, люди зазвичай нехтують. Фахівці також наголошують, коли у будинку створене ОСББ, ваша відповідальність не закінчується порогом квартири. І саме співмешканці мають опікуватися станом дому та контролем послуг, які надають управлінці.

13.08.2019 

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31