!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі домагаються будівництва реабілітаційного центру для безхатченків

    Гостра проблема постає у Запоріжжі. Втім стосується вона людей, що не мають постійного місця проживання. Питання зі створенням реабілітаційних центрів та притулків для безхатченків у Запоріжжі не вирішується вже багато років – традиційно немає фінансування,  приміщень тощо. Запорізькі активісти організували зустріч з представниками влади щоб вирішити цю проблему. Представники волонтерських організацій Запоріжжя зібралися разом для того, щоб їх почули – вони вважають, місту необхідний реабілітаційний центр. Проект такого закладу поки що існує лише на папері – вже три роки відсутнє фінансування на його реалізацію. Сам же проект  - необхідно переробляти, і для цього теж потрібні гроші.

     Проте навіть коли вартість корегування застарілого проекту знизять, на реалізацію робіт все одно будуть потрібні значні кошти. Волонтери наголошують –  реабілітаційний центр допоможе повернути до нормального життя сотні людей, адже така практика вже довела свою ефективність в Європі. За словами ж представників громадських організацій - цю  проблему необхідно вирішувати прийняттям відповідного законопроекту. Волонтери нагадують – люди без дому є частиною нашого суспільства і їм необхідно допомагати. Адже, живучи на вулиці, безхатченки часто зіткаються з людською жорстокістю.

09.08.2019

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31