!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запоріжжі ошукані клієнти турфірми шукають ії керівницю

У важкому стані і запоріжці, яких ошукала директорка запорізької турфірми «Мандри-Шмандри». Вона зникла із грошима клієнтів. А людям, які залишилися і без відпочинку, і без коштів, поліція поки що може допомогти лише відкриттям кримінальних проваджень.

«Довгоочікувані відпустки перетворилися на гучний скандал. Нещодавно за цими дверима було туристичне агенство Мандри-Шмандри, що надавало туристичні послуги відносно недорого.Зараз на цьому місці страхова компанія. Куди подівалося тур. Агенство, керівництво, а головне – гроші, які люди віддали за відпустки, які так і не відбулися?

Катерина Червинська з чоловіком давно мріяли про весільну відпустку. Збирали кошти, планували поїздку і шукали надійну тур. фірму. Молода сім’я звернулася до контори «Мандри-Шмандри», адже її репутація не викликала підозр.

-Изначально был составлен договор, со всеми печатями, подписями. Со всеми подпунктами, обязательствами. Ну, вроде бы грамотно составленный договор. Так же квитанция об оплате тоже с печатями и подписью. Все как положено, розповідає Катерина Червинська, клієнтка турфірми «Мандри-Шмандри».

Та в останній момент відпустку було скасовано. Директорка фірми «Мандри-Шмандри» Віра Квашенкіна повідомила про неможливість виконання своїх послуг і пообіцяла повернути гроші за 2 тижні. Час вийшов, а обіцянка так і залишилася на папері у вигляді розписки.

Згодом директорка зникла, видалила сайт, усі сторінки із соцмереж, її телефонний номер перестав діяти. Єдине, що залишилося клієнтам – це лист «тим, кого це стосується» на дверях офісу. Там вона вибачалася, пояснила, що має переїхати та обіцяє повернути усі гроші. А ошуканих запоріжців виявилося чимало.

Як розповів  Іван Черкашин, юрист, останні кілька місяців, або навіть до півроку у цієї особи були наявні фінансові складнощі і вона отримувала грошові кошти в якості передоплати за майбутні тури і ці кошти не сплачувала, не передавала в оплату цих турів. Тобто, фактично привласнювала грошові кошти тих, хто до неї звертався, клієнтів, без реального наміру надати їм туристичну послугу. Це є ознаки шахрайства. Зрозуміло, що ці грошові кошти не десь зберігаються, не лежать на рахунку. Вони або витрачені, або сховані особою, яка їх привласнила. Таким чином будь-яке відшкодування можливо лише у разі, якщо у цієї особи є майно. Нерухоме чи рухоме майно, є дохід якийсь. Якщо ця особа взагалі зникла і не виходить на зв’язок чи навіть деякі особи вважають, що вона навіть не в країні, тоді дуже важно розраховувати на якесь повернення, реальне повернення коштів.

Запоріжці почали писати заяви у поліцію. За словами сестри Віри  директорку підставили та повісили на неї всі борги.

Де зараз Віра Квашенкіна – невідомо. Деякі користувачі соцмереж писали, що половину коштів вона все-таки повернула. Тож клієнти її фірми поділяються на тих, хто прагне покарання для директорки і хто не хоче звертатися до поліції і сподіваються, що гроші отримають. Усім іншим юристи радять вимагати роздруковувати бронь, платіжні доручення, щоб пересвідчитися у надходженні коштів далі кишені керівника турфірми.

 

 

07.08.19

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31