!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запоріжжі фазани крадуть сміття

Фазани крадуть сміття, що не прибирає «Вельтум». Це не початок анекдоту, саме так доводиться жити мешканцям вулиці Автодорівська, що у Заводському районі.

Вулицю Автодорівську можна назвати ідилічним куточком, бо вона розташована у мальовничій місцевості - прямо біля будинків лісосмуга і Дніпро. От тільки насолоджуватися красою природи місцевим не доводиться - її псує сміття. Люди говорять – як і всі у приватному секторі вони складають непотріб в  спеціальні пакети. Втім, сміттєзбиральна компанія «Вельтум» вивозить його не за графіком, тож відходи розтаскують тварини.

Ганна розповідає, спочатку вони думали що пакети розривають коти і собаки. Але виявилося що сміттєвими «вандалами» є справжні фазани та інші птахи, які живуть у цій лісосмузі. Пернаті крадії зазвичай з’являються рано вранці.

-Люди выходят наутро – мешки все разодраны. А так как мешки разрывают, думали сначала бродячие собаки. А так как у нас тут очень много фазанов, и крайняя улица возле Днепра, побережье, природа соответствует – естественно фазанам тоже надо что-то кушать. Они раздирают эти пакетики, начинают вытаскивать что им там надо. И наутро встаёшь – мусор везде разлетается, приходится всё самим убирать, жаліється Ганна Шестакова мешканка вулиці Автодорівська.

Ганна додає, за договором компанія «Вельтум» повинна вивозити сміття один раз на тиждень – вранці у вівторок. Втім її працівники роблять це коли їм самим зручно. Навіть доводилося по півроку чекати на сміттєзбиральників. А ті радили непотріб виносити на сусідню вулицю. Годі й казати, що її мешканці не розділяли такий ентузіазм.

-Никто ничего не делал, у нас полгода не приезжали. Нюанс в том, что мы за эти полгода заплатили за мусор. Мы подходили к квартальной спрашивали, у нас не ездят. Я им звонил, говорят – ну выносите мусор на квартал выше. Я говорю, вы понимаете вот, допустим, ваша машина не приехала. Я принёс мешок, поставил под чужой двор. Человек увидел – сосед узнает где я живу, придет меня обматюкает скажет, какого ты принёс поставил мусор под мой двор, розповідає  Микола Тичина, мешканець вулиці Автодорівська.

Особливо ситуація загострюється у зимовий період.

Тож прибирання сміття перетворюється для людей на справжній квест - спочатку  вони складають його в пакети у себе вдома, а після «гостювання» птахів збирають непотріб всією вулицею. Ми на власні очі побачили пернатих, які їдять знайдені відходи. У «Вельтумі» ж говорять – іноді у графіку дійсно трапляються перебої, зазвичай через поламки транспорту.

-Последнее время действительно у нас есть отставания в вывозе мусора. И в день вывоза не всегда приезжает машина. В течение дня она может сойти с линии. Поэтому конечно возникают сложности именно в течение дня перекрыть её маршрут. Если это запланировано – конечно мы стараемся перекрыть. Если это спонтанно как форс-мажор то перекрыть сложнее, прокоментувала  Наталя Краско, начальниця логістики компанії «Вельтум-Запоріжжя».

Також у компанії звично нарікають на боржників, мовляв, на оперативність ремонту автівок дуже впливають своєчасні платежі від населення. А мешканці Автодорівської мають чималі борги. У останніх інша думка - кажуть, за вивезення сміття сплачують регулярно, тож бажають отримувати від «Вельтуму» таких самих регулярних і якісних послуг.

 

 

07.08.19

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31