!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У воді на Запорізьких пляжах знайшли відхилення

Протягом минулого тижня Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ перевіряв склад повітря в житловій забудові Олександрівського та Шевченківського районів по 18 інгредієнтам забруднюючих речовин. Дані моніторингу опубліковані на сайті Запорізького обласного лабораторного центру.Фахівці провели 21 дослідження і зареєстрували одне перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК). Максимальні перевищення зареєстровано по одному інгредієнта.Так, 31 липня на перехресті Української та Шкільної в Олександрівському районі: пил - 0,55 мг / м3, в 1,1 рази вище ГДК;

Також досліджували 22 проби води річки Дніпро на мікробіологічні показники - зареєстровано 6 відхилень: пляж по вул. Шмідта, зона відпочинку ТОВ «Джаз-А», «Гребний канал», зона відпочинку «Хвиля», «Водограй» (індекс ЛПКП). І 11 проб на санітарно-хімічні показники - зареєстровано 8 відхилень: ДВС-1, ДВС-2, пляж по вул. Шмідта, пляж «Правий берег», зона відпочинку ТОВ «Джаз-А», «Гребний канал», зона відпочинку «Хвиля», «Водограй» (рН, розчинений кисень).

Джерело: https://reporter-ua.com

 

 

05.08.19

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31