!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запоріжжі запровадять систему контролю якості продукції

Запорізьких підприємців зобов’яжуть вести журнали. Якщо написано, що все чисто, значить все чисто. Незабаром у всіх закладах харчування має бути запроваджена система контролю якості продукції та експлуатації відповідного обладнання. Про це говорили у мерії на засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Наскільки нові норми будуть дієвими.

Вже з 20-го вересня поточного року на підприємствах харчової сфери має бути впроваджена система аналізу ризиків, небезпечних чинників та контролю, скорочено ХАССП. Вона передбачає стеження за тими факторами, які можуть зашкодити якості та безпеці продукції. Виконання ж відповідних вимог буде перевіряти Держпродспоживслужба.

-Перевірятиметься відповідність обладнання і умов його експлуатації, відповідність приміщень, відповідність тих засобів, якими користується суб’єкт підприємницької діяльності під час приготування їжі. Це те що виноситься держпродспожив службою в першу чергу, розповів  Володимир Голомб, начальник управління експертиз ЗТПП.

Разом з тим нові норми вимагають документів, які б підтверджували належну експлуатацію обладнання. В кожному закладі харчування має бути журнал, в якому записуватимуть, коли востаннє милися пательні, прибиралася кухня тощо. Та підприємці ставляться до цього скептично, адже написати можна що завгодно. Тож якщо перевірити чистоту та якість якогось кафе приїде ревізор, їм доведеться вірити не очам, а запису, що тут все чисто.

За словами ж представників торгово-промислової палати, в першу чергу впровадження системи ХАССП має позбавити небажаних ризиків самих підприємців, адже безпека надання послуг буде контролюватися. На засіданні координаційної ради нагадали і про новий закон, за яким персонал у закладах харчування має спілкуватися державною мовою.

 

 

05.08.19

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31