!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Акція протест проти Владислава Марченка в Запоріжжі

«Забула запитать у Марченка і Сам ти світлофор». Що об*єднує ці дві, здавалося б, зовсім різні фрази? Однак відповідь вам зараз скаже ледь не кожен користувач соціальних мереж. Це – флешмоби-протести проти коментарів заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка, який нещодавно порівняв усіх дівчат у коротких спідницях з повіями, а чоловіків – зі світлофорами.

Не кожного дня побачиш чоловіків у сукнях. Протестувальники – з плакатами, написи на яких вже не потрібно роз*яснювати запоріжціям – «заміряй довжину моїх шорт, та скажи, ким я працюю», «моєтіло – не рекламна площа», та «чи не занадто коротка моя сукня?». Останній плакат належить, на диво, Івану, який вийшов на протест проти суперечливих висловлювань Владислава Марченка, який до всього сказаного ним ще й займає посаду уповноваженого з гендерних питань.

Своїми гучними порівняннями Владислав Марченко допік навіть скептично-налаштованим хлопцям, які на цей раз просто не змогли пройти повз. Чиновник ототожнив чоловіків зі світлофорами, у яких, начебто, немає жовтого кольору, а є лише зелений – вперед, та червоний «стоп». У мережі тег «сам ти світлофор» набрав обертів лише за вечір. Чоловіки – проти такого дивного порівнння. Кажуть, заступнику голови облради потрібно було народитись у середніх віках, можливо там би його зрозуміли.

-Насправді, Владиславу Марченко вдалося неможливе, він одним постом образив всіх жінок, іншим – всіхчоловіків, я сьогодні вийшов показати, що чоловіки – не світлофори, можливо Владислав і світлофор, можливо у нього є червоне і зеленее світло, але насправді наше життя набагато кольоровіше, прокоментував  Костянтин Андрєєв, представник БФ «Гендер Зед», учасник акції.

До акції приєднались і відомі запоріжці. Олесь Барліг, письменник, який також активно реагував на дописи пана Марченка, підтримав права жінок та чоловіків на самовираження.

Організатори кажуть, хотіли б дізнатись думку самого Марченка, проте на місці чиновника не застали. Чи це магічний збіг обставин, чи він справді вирішує складні гендерні питання запорізьких громад, проте після його останнього інтерв*ю для ЗМІ ситуація не покращилася.

Дівчата вимагають публічного вибачення перед ними, хлопці осторонь не стоять.

Більше того, запоріжці хочуть аби Марченко пішов з посади уповноваженого з гендерних питань, якщо дозволяє собі ображати людей, їхні погляди та смаки. Відповідна петиція вже створена, проте не опублікована. Чому? Тому що петиції розміщує і узгоджує сам Владислав Марченко.

 

 

02.08.19

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31