!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запоріжжі пройшов тиждень підтримки грудного вигодовування

Тиждень підтримки грудного вигодовування. Він триває щорічно с першого до сьомого серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Сто сімдесят країн світу беруть участь у його проведенні. Серед них і Україна та Запорізька область зокрема.

Грудне вигодовування – це ідеальне харчування для дитини, яке сприяє її здоров’ю і розвитку. Так каже Юлія Ярова – психолог і молода мама. Вона надає консультації із грудного вигодовування вже більше двох років.

-Ребенок получает много имунных факторов с молоком матери, получает все необходимые вещества. Получает контакт, формируется привязанность. Ученые исследовали и долго и много исследуют грудное вскармливание и пришли к выводу, что детки, которые на грудном вскармливании, они намного более социализированны, они меньше попадают в исправительные учреждения когда вырастают,розповіла  Юлія Ярова, консультант із грудного вигодовування, психолог. 

Для того, аби грудне вигодовування проходило правильно та успішно, молодим мамам рекомендують дотримуватися певних правил.

Нужно  до родов знать, что нужно сделать, чтобы важно не упустить. Это раннее прикладывание к груди в течении первого часа после естественных  родов в течении максимум двух часов после кесарева сечения. Это постоянные частые дневные кормления, обязательные ночные  кормления, особенно с трех утра до восьми утра. Это отсутствие каких-либо сосательных предметов  помимо груди. То есть соски, пустышки. Желательно избежать использования накладки на соски и, есстественно, очень важно само правильное прикладывание, когда мама прикладывает ребенка правильно к груди, тогда ребенок получает достаточное количество молока – это раз, а мама не испытывает абсолютно никакого дискомфорта.

Не дивлячись на істотні переваги грудного вигодовування, багато мам соромляться та бояться цього. Водночас, каже Юлія, іншим мамам слід бути трошки скромнішими.

Завдяки консультаціям багато запоріжанок подолали страхи, і навіть батьки приєднуються.

Не бійтеся годувати груддю своїх дітей, адже це корисно як для малюків, так і для самих мам.

 

 

02.08.19

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31