!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запоріжжі хлопець обварив обличчя своєї дівчини кип’ятком

Не встигли запоріжці оговтатися від трагедії з загиблою Анастасією Ковальовою, яку облив бензином та підпалив наречений, як стався ще один злочин: 25-річній Анастасії Шаповаловій її хлопець обварив обличчя кип’ятком, поки дівчина спала.

До опікового відділення 5 міської лікарні доставили дівчину з глибокими опіками обличчя – площа опіків складає 21 відсоток. Як з’ясувалося, постраждалу Анастасію Шаповалову покалічив власний хлопець, від якого вона має двох дітей.

-Была доставлена к нам в воскресенье утром, со слов пациентки была облита своим сожителем, во сне. В последствии он её облил ещё раз когда она уже проснулась. Двадцать процентов ожога это уже серьёзная травма, плюс ещё к этому повреждение слизистых полостей рта, и ротоглотки тоже как бы утяжеляет ситуацию, прокоментував завідуючий опіковим відділенням 5 міської лікарні Андрій Сех. 

Зі слів лікарів, у Анастасії глибокі опіки, які в майбутньому вимагатимуть операцій з пересадки шкіри. В середньому на лікування постраждалої наразі йде від 3 до 5 тисяч гривень на добу. Зараз їй трохи краще, набряки зменшились, і Анастасія змогла сама розповісти нам про те, що з нею сталося: -спала я утром на кровати, мой сожитель подошёл, вылил на меня кипяток, и в лицо, и в рот. Я встала, побежала в коридор – он схватил, начал маникюрными ножницами резать мне волосы, и потом ещё четыре литра вылил на меня кипятка. Когда он относил кастрюлю я вылезла через окно.

 Жорстокість по відношенню до дівчини від її співмешканця сусіди родини помітили давно – кажуть, чоловік вже бив Настю.

Місцезнаходження садиста наразі все ще невідоме – його розшукує поліція

Анастасія – сирота, і їй ні до кого звернутися, окрім небайдужих запоріжців. Наразі долею дівчини опікується фонд «Емоція» - головний вектор його роботи це дитячі будинки, проте у цій ситуації представники фонду не змогли залишитись осторонь: -узнала я от Сех Андрея Васильевича, это заведующий ожогового отделения. Он позвонил и сказал, что поступила девочка, сирота, и помочь ей некому, медикаментов, снабжения нет. Изначально она не хотела поддавать огласке это всё, это со слов подруги, но без нашего народа мы бы просто не справились, потому что лечение дорогостоящее и всё таки нам необходимо это было предать огласке.

Збір коштів на лікування триває, у Насті попереду декілька операцій та тривала реабілітація. До того ж, у неї залишилось двоє маленьких дітей, які наразі знаходяться у бабусі. Всі небайдужі запоріжці можуть долучитися до збору коштів, номер рахунку фонду «Емоція», який опікується Анастасією  5168 7427 0572 6788 – Злата Некрасова. Ми будемо і надалі слідкувати за долею Анастасії Шаповалової та триматимемо вас в курсі.

 

 

02.08.19

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31