У Запоріжжі демонтують торгові кіоски

      Засилля торгівельних палаток у Запоріжжі завершується – у зв’язку з нещодавнім рішенням Міської ради про заборону розміщення автопричепів типу «купала» їх мають демонтувати в найближчий час. Зовсім скоро кіоски, подібні цим, зникнуть з вулиць Запоріжжя – на їх розміщення колись надала дозвіл міська адміністрація, проте нині строки дії цих документів сплили. Тепер ці автопричепи поза законом, і зо дня на день їх демонтують. З підприємцями вдалося домовитися мирно – вони обіцяють прибрати цю територію за власний кошт. Вже зараз у цих причепах нічим не торгують, більше того – їх вже встигли відключити від електропостачання.

     Рішення про заборону розміщення таких кіосків мало декілька причин – зокрема, за законом подібні тимчасові споруди могли стояти на вулицях міста до 22:00, після чого власники мали прибирати їх, проте це правило постійно порушували. Фактично, автопричепи працювали стаціонарно, як невеликі магазини. Існують декілька форм кіосків, які відповідають архітектурним нормам, і якщо не вдається зовсім відмовитися від цих споруд, вони хоча б відповідатимуть стандартам.

11.07.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31