!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запорожские полицейские готовы обеспечить законность избирательной кампании

        Поліція та інші структурні підрозділи МВС готові забезпечити законність під час агітаційної кампанії та в день голосування, дотримуючись політичної нейтральності, і в ході позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України. Про це йшла мова під час зустрічі керівництва поліції Запорізької області і радника міністра внутрішніх справ. Для попередження будь-яких порушень виборчого законодавства та швидкої реакції на події, що матимуть місце, необхідний діалог працівників поліції зі штабами політичних партій і кандидатів у народні депутати. Вся інформація, надана суб’єктами виборчого процесу, повинна бути належним чином перевірена та кваліфікована відповідно до чинного законодавства. Головні завдання, що стоять перед правоохоронними органами, це реєстрація усіх, без винятків, заяв і повідомлень громадян, забезпечення рівних прав учасників виборчого процесу, здійснення превентивної роботи серед населення, штабів політичних сил та кандидатів, взаємодія із засобами масової інформації та громадських організацій. Згадали і про відповідальність за проведення незаконної агітації і підкуп виборців, недопущення використання адмінресурсу і заборону використовувати кошти з інших джерел, крім виборчого фонду чи державного бюджету.

      З початку виборчої кампанії до поліції надійшло двісті три повідомлення про порушення. Серед них найчисельніші це підкуп виборців – п’ятдесят фактів та порушення встановлених правил агітації – сто одинадцять. В Запорізькій області - одинадцять повідомлень про порушення виборчого законодавства. На охорону публічного порядку під час позачергових виборів народних депутатів буде залучено близько п’яти з половиною тисяч правоохоронців.

24.06.2019

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30