!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Популяцію африканських левів будуть врятовувати хижі кішки із Запорізького регіону

     Вже 5 піврічних левенят відправив до південної Африки Бердянський зоопарк «Сафарі». Акція була проведена спільно з міжнародною волонтерською організацією “The Lawrence Anthony Earth organization or Ukraine”. І такий вчинок має допомогти відновити популяцію левів, які опинилися на грані вимирання, через епідемії та браконьєрів. Тварин же зоопарк віддав абсолютно безкоштовно.

     Всього ж до Африки відправлять 11 левів. Спочатку ці великі кішки поїдуть до Самбора і там житимуть кілька місяців, доки не будуть оформлені необхідні документи. Згодом хижаків відправлять до великого реабілітаційного центру у Африці де вони і будуть жити. До своєї першої зупинки левенята переїхали в спеціальних клітках. Тваринам не робили анестезію, адже поїзда є стресовою, і давати додаткове навантаження на організм - небезпечно. Ігор Кальченко також наголошує – сподівається, що документи будуть оформлені швидко, щоб хижаки могли якомога скоріше повернутися на свою історичну батьківщину.

18.06.2019

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31