!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запорізькі дільничні в 2019-м розкрили понад тисячу злочинів

      18 червня в Україні відзначається день служби дільничних офіцерів – одного з найчисленніших підрозділів органів правопорядку. В головному управлінні нацполіції Запорізької області повідомили про результати роботи дільничних. І психолог, і соціолог, і правоохоронець, і в цілому небайдужа людина. Все це поєднується у завданнях і напрямках діяльності дільничного офіцера. А це взаємодія з населенням на засадах партнерства і співпрацю з громадськими організаціями, установами, підприємствами, органами влади з охорони громадського порядку, взяття на облік осіб, щодо яких здійснюється превентивна робота, співпраця з групами реагування патрульної поліції, профілактична робота, соціальна адаптація колишніх в’язнів.

       На даний час на обліках інспекторів перебуває сім тисяч двісті осіб. Дільничні реагують на повідомлення та розкривають злочини. У поточному році вони розкрили понад тисячу сто кримінальних правопорушень, притягнули до адміністративної відповідальності близько дев’яти тисяч громадян. Крім цього, поліцейські беруть участь у здійсненні заходів, спрямованих на соціальну адаптацію осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі. До завдань дільничних входить боротьба із виловом водних біоресурсів під час нерестової заборони та зі стихійною торгівлею. За  час операції «Нерест» офіцери разом з іншими органами вилучили близько п’яти тон риби, знаряддя незаконного вилову і рибальські сітки. Дільничні здійснюють контроль за зберіганням зброї, взаємодіють із прикордонниками щодо протидії нелегальній міграції та проникненню контрабандних товарів. Відділ дільничних офіцерів поліції входить у структуру Управління превентивної діяльності. На території Запорізької області працює триста десять інспекторів.

 18.06.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31