У Запоріжжі стартувала історична гра

       Історичні витоки Запоріжжя у сучасності. У місті стартувала масштабна юнацька гра «Джура», яка збирає усю активну молодь міста та області разом. Основна мета – пізнати своє козацьке коріння, та зміцнити бойових дух школярів. Колись давно джури були козацькими зброєносцями – молоді юнаки із запалом в очах навчались мистецтву бою та витривалості у своїх старших побратимів. Зараз же джури такі ж запальні та молоді, навіть живуть у польових умовах, та попри це навчаються ще багатьом мистецтвам. Попри розповсюджену думку, що джурою може бути лише молодий хлопець, серед учасників спортивної гри багато дівчат.

     Умови максимально наближені до польових – замість стелі – небо, замість ліжка – спальний мішок. Назви кожного рою – саме так називаються гурти джур – унікальні. Характеризують учасників декількома влучними словами. Наприклад, «Мудрі сіроманці», тобто розумні вовки. Основні етапи змагань не лише на витримку та силу. Окрім смуги перешкод, стрільби та стройової підготовки, гра «Джура» відома своїм інтелектуальним направленням. Кожного дня протягом гри, підлітки збиратимуться на так звану «Навчальну Ватру», і у колі друзів розповідатимуть та слухатимуть цікаві історії сучасних бойових реалій від бійців ООС.  Самі ж юні джури матимуть змогу проявити красномовність у творчих звітах рою.

      Основна гра відбудеться на базі ліцею «Захисник», урочисте завершення – 15 червня Переможці ж представлять Запорізьку область на всеукраїнському етапі, який відбудеться у липні на Дніпропетровщині, і дійсно доведуть, що козацькому роду – нема переводу.

11.06.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30