!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запорізькому ботанічному саду на честь почесного громадянина міста висадили дерево

       Тут, в ботанічному саду, сьогодні вшановують пам'ять Петра Ваната – на його честь висадили дерево. Підтримати ініціативу завітали почесні громадяни Запоріжжя, друзі й близькі Петра Михайловича та курсанти ліцею «Захисник». Його родина обрала вічнозелений кипарисовик – він є символом вічності, наголошує дружина Петра Ваната.

      Петро Михайлович майже все життя працював на різних керівних посадах, брав активну участь у розбудові промислового потенціалу Запоріжжя, завжди при цьому залишаючись людяним та мудрим керівником й наставником. Саме під його керівництвом союз промисловців, підприємців та роботодавців «Потенціал» став впливовою та визнаною в Україні організацією. Також завдяки своїй плідній роботі Петро Михайлович встиг стати народним депутатом України і представляв інтереси Запорізького краю в Верховній Раді. Акція, яка перетворилася на красиву, а головне корисну традицію – адже кожне висаджене дерево це не лише символ вічної пам’яті, а й вагомий внесок в екологію Запорізького краю.

17.05.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31