!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Запорізькі школярі змогли познайомитися з роботою пожежників

       В рамках проекту Міністерства юстиції «Від мрії до дії» діти мали змогу ознайомитися зі важливими професіями. Проект спрямований на те, щоб у такий спосіб показати приклад для наслідування та запобігти злочинам серед неповнолітніх. Зокрема діти побували у головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області. Діти із захватом слухають екскурсовода та дивляться на знешкоджені боєприпаси, рятувальне знаряддя й інші експонати цього музею. Така екскурсія влаштована завдяки проекту Міністерства юстиції «Від мрії до дії». Ідея з’явилася у зв'язку з тим, що в Україні дуже високим залишається рівень злочинності серед неповнолітніх. Саме тому дітям вирішили показати певні професії, аби вони отримали гідний приклад. Школярі ж більш старшого віку побували й у інших установах, що мали б застерегти їх від злочинного життя.

        На екскурсії зібралися ще зовсім маленькі школярі – учні другого класу. Вони почули про основні правила безпеки та методи захисту свого життя в разі виникнення пожежі. Багато хто з дітей вражав своїми знаннями. І це не дивно, адже в деяких учнів батьки є рятувальниками. Загалом діти кажуть – отримали купу вражень, та до того ж мали змогу фотографуватися. Самі рятувальники бажають передати знання молодому поколінню. Загалом в рамках проекту Міністерства юстиції «Від мрії до дії» на дітей різного віку очікують ще багато екскурсій, зокрема до патрульної поліції та національної гвардії. А для учнів старших класів запланували повчальний візит до слідчого ізолятору.

15.05.2019 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31