У Запоріжжі мешканці потерпають на рідкісну хворобу

      17 квітня - всесвітній день гемофілії. Це рідкісне і невиліковне захворювання. Скільки хворих у Запорізькій області, як лікуються такі пацієнти, і з якими проблемами стикаються, нам розповіли в обласній клінічній лікарні. Гемофілія – хвороба рідкісна, але серед інших генетичних захворювань зустрічається досить часто. Вона викликає зниження фактора згортання крові. А це вкрай небезпечно для життя. Навіть незначна травма може призвести до значної втрати крові.

      Є легка і важка форми гемофілії. Лікування – медикаментозне, за допомогою спеціальних препаратів, які сприяють швидшому згортанню крові. До їхньої появи пацієнти рідко доживали до середнього віку. Жінки з гемофілією – вкрай рідкісний випадок. Хвороба вважається суто чоловічою і найчастіше проявляється у дитинстві. За перших ознак лікарі радять негайно звертатися до них. Існує і проблема з діагностуванням. Визначити який саме препарат є найбільш ефективним, яка ступніть важкості хвороби в Україні можливо лише після спеціального аналізу, що проводиться тільки у Києві. Натомість немає проблем із необхідним препаратом. Вони фактично постійно є у наявності і безкоштовні.

     Зараз у світі чотириста тисяч хворих на гемофілію. В Запорізькій області, без урахування дітей, шістдесят людей з цим діагнозом.

 

17.04.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31