Запорізький ліцей отримав відзнаку від європейської освітньої програми

      Запорізький обласний ліцей «Захисник» отримав особливу відзнаку від європейських колег: за рейтингом програми «Твіннінг скул», заклад увійшов у двадцятку найкращих шкіл України.   

      В день відкритих дверей «Захисника», викладачі з гордістю демонструють табличку від європейських колег, програми «Twinning School». Ця програма заснована Європейською комісією ще у 2005 році з метою створення умов для плідної співпраці європейських шкіл. Як розповіли нам викладачі, ліцеїсти з 2015 року створювали проекти у рамках Європейської програми «eTwinning School», і тепер поруч із назвою ліцею ще одна, яка свідчить про досягнення закладу на міжнародній арені. Наразі тут навчаються понад 220 юнаків, які опановують науки та військову справу, щоб згодом стати офіцерами. У ліцеї підкреслюють, що для них важливий всебічний розвиток учнів, саме тому «Захисник» бере участь в багатьох проектах, в тому числі і в «Твіннінг скул», що вже дає результати.

       За час участі в міжнародному проекті «eTwinning School» ліцеїсти створили 22 міжнародні проекти, і вони не збираються зупинятися на досягнутому. Ліцей продовжить співпрацювати з зарубіжними колегами адже завдяки подібним ініціативам талановиті учні мають можливість проявити себе на європейському і світовому рівні.

15.04.2019

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31