У Запорізькому навчальному закладі відбулись змагання з міні-футболу

         Змагання з міні-футболу на Кубок ректора ЗНУ були засновані ще у далеких 90-х. Підтримую традицію і нині. Чимало у цьогорічному розіграші і новачків після того як до складу Запорізького національного університету увійшла Інженерна академія. Студенти із задоволенням приймають участь у змаганнях. Через це до речі красенів Кубків тепер два окремо визначать переможця серед команд коледжів та факультетів. Майбутні акули пера проти знавців точних наук. Менеджери проти біологів, філологів та істориків. Гостроті кожного матчу мабуть позаздрив би кожен чемпіонат найвищого рівня. Вдача та майстерність тут відіграють далеко не останню роль.

        Отож за підсумками першого туру студенти факультету Менеджменту обіграли за рахунку 11:4 біологічний факультет. Команда факультету фізичного виховання завдала поразки факультету соціології та управління – 5:0. Майбутні історики у запеклій боротьбі за рахунку 8:2 обіграли філологів. А економісти залишили позаду представників металургійного факультету інженерного інституту. Журналісти ж каменя на камені не лишили від студентів фізико-математичного факультету. І у заключній грі туру юристи обіграли команду будівельного факультету інженерного інституту.

15.04.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31