!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

На Запоріжжі зменшуються борги з виплати заробітної плати

    Загальна сума заборгованості з заробітної плати по області в лютому зменшились на 65 млн. грн., або на 37%, та склала майже 112 мільйонів. При цьому заборгованість на економічно активних підприємствах зараз – 45 млн. грн. Про це повідомили на засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та інших соціальних виплат. Зменшити заборгованість з виплати зарплати вдалося перш за все за рахунок покращення ситуації на обленерго. Та за цей час з’явились нові борги. У появі боргів на облводоканалі звинувачують старі тарифи та підвищення соціальних стандартів.

    Також на комісії розглядають питання погашення заборгованості до бюджету пенсійного фонду. Станом на 1 березня борг становить майже 265 млн. грн. З них 94 % - відшкодування на виплату пільгових пенсій та витрати на їх доставку. Інше – сплата страхових внесків та борг по науковим пенсіям. За підсумками обговорення прийнято рішення заслухати керівників економічно-активних підприємств зі сплати обов’язкових платежів до пенсійного фонду та визначити шляхи погашення заборгованості комунальних підприємств.

29.03.2019 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31