!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі на засіданні чергової сесії відбулись кадрові зміни

       Порядок денний засідання чергової сесії складався з 20 основних та 44-х додаткових питань. На початку як завжди слово бажаючим. Цього разу громадськість підняла питання екологічного стану русла ріки Мокра Московка. Кілька питань стосувалось фінансів. Так, переглянули програму розвитку житлово-комунального господарства та додали коштів на функціонування аварійної служби.

      Запорізькі депутати внесли зміни до програми освіти, що предбачають додаткові кошти у розмірі майже 20 млн. грн., які будуть спрямовані на капітальні ремонти освітніх закладів та придбання обладнання та меблів. Нові меблі та обладнання з’являться і в запорізькому «Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка». Він призначений для тимчасового проживання дітей сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років. А також матерів з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Також на цій сесії звільнили одного з заступників мера – Валерія Еделєва.

      На цій сесії у Запоріжжі затвердили «Положення про систему відео спостереження». Тож, в нашому місті вже скоро запрацює централізований державний інформаційний ресурс муніципальної інтегрованої системи обробки інформації.

 28.03.2019 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31