!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі відбулась спортивна колегія

        Пріоритетні плани на поточний рік – багатофункціональні майданчики, новий басейн та плани щодо подальшої реконструкції про це говорили на засіданні колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Та розпочали засідання із церемонії нагородження. За рейтингом були відзначені кращі спортивні школи. Відзначили успіхи шестиразової чемпіонки світу з паратхеквандо Вікторії Марчук.

         У 2018 на розвиток фізичної культури та спорту в регіоні було відділено близько вісімдесяти мільйонів грн. Активно долучалися до розвитку спорту вищих досягнень гроші з депутатських фондів. Зокрема і державні кошти в рамка національних програм були залучені для побудови футбольних полів зі штучним покриттям. Відзначили на засіданні і масштабну реконструкцію палацу спорту «ЮНІСТЬ», завдяки якій наше місто приймає змагання найвищого рівня. Планується побудова нового 50-ти метрового басейну у місті Мелітополь. Але головною новиною для спортивної громадськості стало впровадження нової системи фінансування того чи іншого спортивного напрямку з огляду підготовки до Олімпійських ігор. Відтепер будуть враховані результати на світовій та європейських першостях, кубках світу, участь у попередніх стартах чотириріччя, виклик до національних збірних команд та потенціал виступу на іграх у Токіо, а також кількість спортсменів що займаються. Таким чином в Управління молоді, фізичної культури та спорту сподіваються збільшити кількість завойованих медалей та покращити умови для пріоритетних видів спорту. Чи виправдає себе така програма дізнаємось за підсумками Олімпійських ігор у Токіо.

28.03.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29