!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Психологи ДСНС Запорізької області освоюють новий метод у роботі

       Лікування і реабілітація з використанням собак як терапія для дітей та дорослих. Цей метод взято на озброєння фахівцями психологічної служби ДСНС. Так, у Запоріжжі відбувся навчально-практичний семінар по використанню каністерапії. Організаторами заходу виступила Всеукраїнська асоціація каністерапевтів.  Каністерапія – це різновид енімалтерапіі. Може використовуватися як психотерапевтична методика, що сприяє розвитку розумових і емоційних здібностей, поліпшення рухових функцій, а також для посилення ефективності розвитку особистості при корекції, реабілітації та соціальній адаптації. Собак для цього спеціально відбирають. Семінар відбувається на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС. Понад 30 учасників, серед яких психологи та кінологи різних структур, повинні пройти 4 модулі, по завершенню яких дасть право використовувати каністерапію у подальшій роботі.

      Наприкінці тренувань учасники отримали домашнє завдання, яке необхідно презентувати у подальших модулях. Далі на психологів та кінологів чекають терапевтичні сесії та остаточний екзамен, на якому потрібно підтвердити отримані знання.

27.03.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31