!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

На Запоріжжі використовували гроші не за призначенням

        Східний офіс Держаудитслужби в Запорізькій області відзвітувався про фінансово-бюджетну дисципліну у 2018 році. І наведеними цифрами в облдержадміністрації були незадоволені. Протягом минулого року співробітники Держаудитслужби в Запорізькій області провели п’ятдесят шість контрольних заходів, у ході яких встановлено порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на тридцяти шести об’єктах на загальну суму понад сорок три мільйони гривень. Серед них порушення при використанні бюджетних коштів склали тридцять чотири мільйони.

        Також були факти використання коштів усупереч їх цільовому призначенню у Ботіївській сільській раді Приазовського району, матеріали ревізії передано до правоохоронних органів, а також Таврійській сільській раді Оріхівського району, Веселівській селищній раді. Очільник регіону підписав розпорядження щодо посилення фінансового контролю у бюджетній сфері, це рішення одностайно підтримали члени колегії облдержадміністрації. За результатами ревізій Управлінням Держаудитслужби в області вжито заходи, що забезпечили усунення порушень на суму понад 62 мільйони гривень.

19.03.2019 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31