!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запорізькій області набирають співробітників в поліцію охорони

       Поліція охорони в Запорізькій області - це професійна спеціалізована організація, яка надає повний комплекс охоронних послуг з гарантованою відповідальністю. Зараз там працює понад тисячі співробітників, як поліцейських, так і цивільних. Та у зв’язку зі збільшенням об’єктів, що охороняються, оголошений набір на двадцять вакантних посад. Для забезпечення своєчасного реагування на тривожні сповіщення одночасно на службу заступають двадцять цілодобових та один денний наряд груп реагування Управління поліції охорони. Крім прямих охоронних функцій, ці підрозділи виїжджають і на виклики на сто два.

    Саме на навчання у Вінницьке і Рівненське вищі професійні училища департаменту поліції охорони відправляться новобранці, після проходження тестів на знання законодавства і фізпідготовки, військово-лікарської комісії, психологічного тестування і співбесіди з поліцейською комісією. Для проходження відбору можна звернутися за (067 613 38 33, Водограйна, 3) вказаним телефоном або за адресою Запоріжжя, Водограйна, 3.

На сьогодні під наглядом поліції охорони в області перебувають понад шістнадцять тисяч об’єктів.

19.03.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31