!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

На установку лічильників газу в Запорізькій області не вистачає коштів

         Станом на 1 березня у Запорізькій області – понад 56 тисяч користувачів без комерційного обліку газу. Згідно діючому тарифу на розподілення, до 2021 року «Запоріжгаз» зможе установити лише близько 30 тисяч лічільників. Якщо регулятор не збільшить фінансування, на впровадження індівідуальних приборів обліку може знадобиться ще 5 років. Про це йшла мова під час прес-конференції у «Запоріжгазі». 

        З 2016 року в тарифі на розподілення газової компанії виділено 2,8 копійки з одного кубометра палива. Та цього недостатньо щоб забеспечити усі верстви населення лічильниками. Близько 30 тисяч користувачів у багатоквартрних будинках можуть залишитися без комерційного обліку. А це як запевняють в Запоріжгазі – залишить громадян без змоги економити кошти на сплаті за газ. Хоча в цей же час – за словами газовиків - діючі норми споживання не відповідають реальним. Грошей немає на тільки на нові лічильники, а й на заміну, повірку або ремонт старих – скаржаться газовики. Зараз кажуть – близько 6 тисяч старих лічильників знято, та грошей на ремонт нема вже 2 місяці. Чергові пропозиції до регулятора з проханням збільшити тариф поки що залишилися без відповіді. Тільки на обмінних фонд лічильників потрібно маже 14 млн. грн. Згідно закону Запоріжгаз повинен до 2021 року встановити 100% приборів комерційного обліку блакитного палива.

19.03.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31