У Запоріжжі потрапити до власного будинку може стати проблемою

      Із невиконанням домофонних компаній своїх обов’язків стикнулися вже десятки мешканців Запоріжжя. Для чого люди вигадали охоронні системи? Звісно для того щоб захистити свій будинок від крадіїв та зловмисників. Але домофонна система в домі цієї жінки може не впустити в оселю навіть власників. Раїса розповідає, в її квартирі вже два роки не працює домофонна трубка, яку відповідна компанія просто відмовляється ремонтувати. Далі більше, фірма навіть прислала жінці СМС повідомлення, де зазначено – якщо вона не сплатить певну кількість коштів, то її домофонна трубка буде відключена. Саме оця, яка і так 2 роки не працює.

    Та, виявилося що для того, аби розірвати договір із компанією потрібно зібрати підписи всього під’їзду, що люди наразі і налаштовані зробити, адже така ситуація із непрацюючою кнопкою тут у половини мешканців. Втім це не єдині проблеми з якими можуть стикнутися люди. Історія цього чоловіка – Василя ще цікавіша. Він розповідає, нещодавно в його будинку зловмисники зрізали домофон на вхідних дверях у під’їзді. Коли ж власники звернулися до компанії, яка обслуговує систему там відповіли – відремонтують все за свій рахунок, проте всім мешканцям треба буде придбати за власні кошти нові ключі, бо старі, мовляв, перепрограмувати неможливо. Підрахувавши власну вигоду люди вирішили відмовитися від послуг домофонної компанії та повідомили про це фірму. Втім, одразу на наступну ніч у під’їзді попрацювали абсолютно містичні грабіжники. Вони пошкодили і вкрали лише ті дроти та обладнання, яке стосувалося домофону.

    За словами ж юриста Івана Черкашина зі свавіллям домофонних компаній він стикається постійно, і люди вже неодноразово скаржилися проблеми із цими фірмами. До того ж багато питань залишає договір на обслуговування системи який деякі люди з ними підписують. Тож, коли ми, наприклад, купуємо сигналізацію для автівки – ми не сплачуємо за її обслуговування, коли ми купуємо техніку в магазині – ситуація така ж. Але із домофонами ця схема не тільки не працює, але і можна стикнутися із небажанням компанії виконувати умови затверджених ними ж самими договорів. Цікаво, що проблеми героїв нашого сюжету стосуються різних домофонних компаній, які, втім, мають найбільші долі ринку у Запоріжжі. Порада може бути тільки одна - відмовляйтеся від не добросовістних надавачів послуг.

15.03.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31