У Запоріжжі переселенці представили свій бізнес

          В Запоріжжі відбувся завершальний етап проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Понад два роки він був направлений на розвиток власного бізнесу переселенцями із Донецької та Луганської областей, а також ветеранами АТО. Якими стали результати проекту, дивіться у наступному сюжеті. Більшість цих підприємців є переселенцями із Донецької та Луганської областей. Люди розповідають – взяли участь у проекті «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», щоб отримати грант на закупівлю обладнання і дати старт власному бізнесу. Наразі ж тут представлена абсолютно різна продукція – сири, шкіряні сумки та гаманці, одяг та навіть роботи. Багато ж хто з цих підприємців наразі проживає у Запорізькій області, яка найближче знаходиться до зони конфлікту. Сам же проект тривав понад 2 роки у восьми областях України, серед яких і наш регіон. Він реалізується завдяки підтримці американської місії «USAID», яка надає допомогу в надзвичайних ситуаціях країнам-партнерам США.

         Всього ж було видано близько півтори сотні грантів на закупівлю відповідного обладнання для початку бізнесу. Також понад 40 вже існуючих підприємств отримали техніку для розширення виробництва, завдяки чому було створено 207 нових робочих місць. Також вже незабаром на східній Україні розпочнуться два нових проекти «USAID», загальною вартістю 120 мільйонів доларів. Вони будуть направлені на розвиток малих та середніх бізнесів, а також на зміцнення довіри громадян до урядових структур.

12.02.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31