Особливі діти в Запоріжжі отримали слухові апарати

      В Запоріжжі підбили підсумки благодійної акції «Серце до Серця». Протягом неї тривав збір коштів на закупівлю слухових апаратів для дітей які мають особливі потреби. Про це далі у сюжеті.   

Благодійна акція «Серце до Серця» вже більше 10-ти років поспіль проходить по всій Україні. Волонтери збирають кошти для закупівлі обладнання у дитячі лікарні, а також для допомоги малечі яка має особливі потреби. У 2018-му році гроші збиралися для допомоги тим дітям, які мають вади слуху. Наш регіон посів 6-те місце за кількістю отриманих коштів – зібрати вдалося понад 200 тисяч гривень.

      На зібрані у 2018-му році кошти були придбані ці необхідні для дітей слухові апарати. Багато хто з батьків каже – акція «Серце до Серця» стала для них останньою надією на те щоб дати малечі гідне життя. В цьому році до збору коштів традиційно долучилися не тільки небайдужі мешканці міста та області, але і ціла низка освітніх установ. Представники навчальних закладів кажуть – благодійність в першу чергу навчає студентів людяності та співчуттю. Першого ж квітня розпочнеться нова акція «Серце до Серця». Зокрема, буде тривати збір коштів на закупівлю обладнання в кардіологічне відділення Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні. Також варто сказати, що всією технікою яка придбана за благодійні внески діти будуть користуватися безкоштовно.

08.02.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31