Запорожці отримуватимуть субсидії по-новому

              Знову нововведення стосовно субсидій. З цього року в Україні діятиме так звана їхня «монетизація». Так, допомога від держави відтепер буде надаватися у грошовій формі через банк, розповіла заступниця начальника управління соціального захисту населення по Олександрівському району Лілія Примушко. У нові ж декларації відтепер внесена графа «аліменти». Це пов’язане із тим, що за прийнятими минулого року правилами одержання субсидій, боржники не матимуть право на допомогу від держави. Втім за словами Лілії Примушко нововведення поки що не торкнуться тих громадян, які вже одержують субсидії.

     За словами ж працівників управління соцзахисту нова форма одержання субсидій має ряд переваг. Зокрема, людям які подадуть заявку на субсидію, щомісячно будуть надходити від банку СМС повідомлення. Там буде вказана точна сума за рахунки яку треба буде сплатити. Втім деякі люди до таких нововведень ставляться негативно, мовляв, банкам не довіряють. Представники ж управління соцзахисту зазначають, наразі ще дуже мало людей подали заяви на одержання субсидії. Всього з нового року по Олександрівському району їх зареєстровано трохи більше 60-ти. Великий же наплив відвідувачів тут очікують у травні, коли заяви будуть подавати ті хто вже одержує допомогу.

 11.01.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30