Вперше у Запоріжжі – Сен-Санс, Даліб та Массне

     «Світ уявних картин» - до вісімдесятиріччя Запорізької обласної філармонії. Сьомого грудня у концертному залі імені Глінки відбудеться незвичний концерт. Усі твори будуть виконані у Запоріжжі вперше. Слухачі почують Сен-Санса, Даліба та Массне. На фінальній репетиції побувала наша знімальна група. 1896 рiк, Каміль Сен-Санс пливе на парусній барці по Нілу до Ассуану. Саме після цього він пише цю музику - П'ятий концерт для фортепіано з оркестром, який часто називають «Єгипетським концертом». Концерт дуже складний і в Запоріжжі його виконають вперше. Танок смерті, життя та любов слухачі зможуть відчути у виконанні солістки Ілони Турчанінової.

     Та друга частина концерту буде не менш цікавою. Сцени з балету «Коппелія, або Красуня з блакитними очима» Лео Деліба та опери «Сід» Жюля Массне. У цей вечір у філармонії насправді пропонують незабутнє – помандрувати таємничим уявним світом, знайти справжнє серед нереального. Та хто знає – може й відкрити сенс існування. Бо уява насправді здатна розширити кордони світу і свідомості.

 06.12.2018 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30