Запорізькі журналісти відвідали Латвію та презентували матеріали про свої враження

      Прес-тур, організований до 100-річчя незалежності цієї країни, відбувся завдяки підтримки посольства Латвії та в рамках ініціативі Представництва ЕС в Україні. Про кращі латвійські практики в економіці, політиці, соціумі та культурі говорили під час круглого столу у Агенції регіональних ініціатив.  

Шпроти, замки та сучасні технології. Собор Святого Петра, Домський орган та безперервний ризький дощ. Вражень багато, але найголовніше те що встигла зробити Латвія за 100 років незалежності. Щоправда, справжня самостійність почалася вже після 1991 року. Визнають, зараз головні події у бізнесі, політиці та культурному житті відбуваються в Ризі та навколо неї. Після вступу до ЄС приблизно 10 частина населення поїхала за кордон.

      Зараз єврокомісія вирішила сформувати у Запоріжжі групу «Team Europe». Вона об’єднає експертів і громадян, які бачать майбутнє України серед європейських країн. За допомогою «Team Europe», Представництво ЄС хоче подолати неправильну традицію, коли діалог відносно фундаментальних для країни речей відбувається переважно в столиці. Адже європейське майбутнє та втілення передового європейського досвіду стосуються усієї країни.

 06.12.2018 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30